Cembrit - Hea teada

Hooldus

Cembriti tooteid on lihtne hooldada. Lihtsalt puhtana hoitavate pindade puhastamine toimub kiiresti ja kulub vähem puhastusaineid, mis vähendab hoolduskulusid. Väiksem puhastusainete kulu vähendab ka keskkonnamõju.

Cembriti fassaadi- ja ehitusplaatide peamised materjalid on kiud ja tsement, tänu millele on tooted väga vastupidavad. Tooted on loodud taluma äärmuslikke ilmaolusid ning nende hooldamine ei tekita peaaegu üldse kulusid.

Remont

Kiudtsementtoodete hea vastupidavus pikendab ka nende kasutusiga ja vähendab regulaarse väljavahetamise vajadust. Kahjustada saanud plaate on lihtne uutega asendada.

Lihtne vahetada

Kiudtsementtoodete hea vastupidavus tagab nende pika kasutusea. Tänu sellele kulub uute toodete valmistamiseks vähem ressursse. Kui tooteid tuleb asendada, on neid lihtne konstruktsioonist eemaldada, sest suurem osa kiudtsementplaatidest kinnitatakse mehaaniliselt. See võimaldab elemente lihtsal moel vahetada ilma konstruktsioone lammutamata.

Toodete paigaldamine

Meie koostatud paigaldusjuhendid sisaldavad teavet ja jooniseid toodete õige paigaldamise kohta. Esitatud juhiste järgimine on äärmiselt oluline, et tagada toodete õige paigaldamine ja parim võimalik toimivus. Ka toodete garantii kehtivus oleneb õigest paigaldamisest ja kasutamisest.