PUIDU VÄLIMUSEGA

Lihtsalt hooldatav fassaadikate, mis näeb välja nagu ehtne puit.

Puidust inspireeritud

Cembrit Plank ammutab inspiratsiooni looduse vormikeelest ühendades puidu loodusliku välimuse kiudtsemendi eelistega. Fassaadiplaadi tulekaitseklass on A2 - s1, d0, mis tähendab, et see on mittepõlev ja lisaks ka väga ilmastikukindel. Cembrit Plank on saadaval 19 erinevas värvitoonis, mis on saadaval nii puidumustriga kui siledana. Lisa looduslikku välimust. Lisa kiudtsemendi tugevust. Lisa isikupära.

Looduslik valik, mis on erakordselt vastupidav.

Tänu kõrgele pH-tasemele on kiudtsement väga vastupidav vetikate, hallituse ja seente kasvu suhtes. Kiutsemendi eriliste omaduste tõttu on Cembrit Plank alati, nii paigaldamise ajal kui ka pärast seda, kaitstud niiskuse, mädanemise, pragunemise ja väändumise eest. UV-kaitse takistab värvide tuhmumist ja seega ei pea fassaadi regulaarselt üle värvima.

Cembrit Plank'i kombineerimine teiste materjalidega

Erinevate ehitusmaterjalide kombineerimine on olnud osa ehitustraditsioonist juba sajandeid. Samamoodi nagu on muutunud erinevad materjalid ja nende kasutamise põhjused, on arenenud ka materjalide kombineerimise suunad ja trendid. Tänapäeval võib erinevaid materjale kombineerida mitmel põhjusel. See võib olla esteetiline või majanduslik valik, kuid vajadus võib samuti tuleneda viimaste aastate jooksul eriti oluliseks muutunud energiatõhususe ja jätkusuutlikkuse standardite järgimisest. Mitmekülgne Cembrit Plank sobib sama hästi nii vanade tellispindade kui ka moodsamate krohvitud või klaasfassaadide täiendamiseks.