Ehtsad fassaadikatted

Cembrit Patina kollektsioon pakub ainulaadsete omadustega looduslikke ja ehtsaid fassaadiplaate.

Uus fassaadiplaat

Cembrit Patina Inline

Tutvu lähemalt

Cembrit Patina Original

Tutvu lähemalt

Uus fassaadiplaat

Cembrit Patina Rough

Tutvu lähemalt

EHTSAD LÄBIVÄRVITUD FASSAADIPLAADID

Cembrit Patina kollektsioon

Cembrit'i Ehtsad fassaadiplaadid on ainulaadsete omadustega looduslikud fassaadikatted, mis on saadaval kolmes erinevas seerias: - Cembrit Patina Original - Cembrit Patina Rough - Cembrit Patina Inline Iga seeria ja iga plaat on sama ainulaadne nagu loodus. Aja jooksul moodustub plaatidele ainulaadne paatina, mis annab fassaadile isikupärase ja looduslähedase ilme. Tulemuseks on hoone, mis on praktiline ja vastupidav, hooldusvaba ning mille iseloom areneb aja jooksul koos ümbrusega. Cembriti ehtsad fassaadipaneelid on üksteisega sarnased, kuid siiski ainulaadselt individuaalsed.

Cembrit Patina Inline

Cembrit Patina Inline fassaadiplaate iseloomustab selge vorm, mille tagavad täpselt freesitud sirged sooned, mis loovad ainulaadse kolmemõõtmelise välimuse. Plaadi sooned toovad hoonele iseloomu ja sügavust ning pakuvad omapärast varjude mängu, kui päike päeva jooksul üle hoone pinna liigub. Soontega plaate saab ühendada erinevateks geomeetrilisteks mustriteks, mis mõjuvad huvitava rõhuasetusena nii lähedalt kui ka kaugelt.

Cembrit Patina Original

Cembrit Patina Original fassaadiplaadil on looduslik, lihvitud pind. Kiud ja kiudtsemendi olemus on pinnal nähtavad ja lihvimisjäljed lisavad hoonele visuaalset mõju ning rõhutavad pinna tunnetust. Aastaaegade muutudes ja aastate möödudes muutvad ka fasaadiplaadid ning aega mööda lisanduv paatina muudab ka hoone välimust ja tunnetust. Cembrit Patina Original fassaadiplaadid on saadaval ajatutes looduslikes toonides. Ajal, mil kõik otsivad ehedust, leiab vastuse Cembrit Patina Original seeriast.

Cembrit Patina Rough

Cembrit Patina Rough fassaadiplaatidel on liivapritsiga töödeldud kare pind, mis mõjub just kui see oleks kujunenud looduslike ilmastikutingimuste tulemusena. Pind ärkab ellu loomuliku valguse käes ja muudab oma iseloomu vastavalt päikese asukohale ja vaatenurgale. Sarnaselt teistele Patina-seeria fassaadipaneelidele, muutub ka Cembrit Patina Rough ajas lisanduva paatina tõttu, mis ainult tugevdab hoone looduslikku välimust. Cembrit Patina Rough fassaadiplaadid sobivad suurepäraselt meie teiste plaatidega kombineerimiseks. Tulemuseks on lõputu hulk põnevaid ja elavaid variatsioone, mis arenevad koos keskkonnaga.

CEMBRIT PATINA VISUALISEERIMISRAKENDUS

Proovi meie visualiseerimisrakendust ja vaata, milline sinu järgmine projekt välja nägema hakkab.

VIDEO - CEMBRIT PATINA INLINE

play_video

Video

play_video
Please accept marketing-cookies to watch this video.

VIDEO - CEMBRIT PATINA ROUGH

play_video

Video

play_video
Please accept marketing-cookies to watch this video.