Cembrit Patina seeria

Cembrit Patina on läbivärvitud looduslike, ainulaadsete omadustega fassaadiplaatide kollektsioon. Iga fassaadiplaat on sama ainulaadne kui loodus ise.

Aja jooksul tekib plaatidele väärikas paatina, mis annab fassaadile isikupärase ja loodusliku välimuse. Tulemuseks on praktiliselt võttes ainulaadselt vastupidav ja hooldusvaba fassaad, mis saab vananedes iseloomu ja ilu üha juurde. Cembrit Patina seeria plaatide pind on mustust, plekke ja vett tõrjuv.

Cembrit Patina seeria ei anna tunnistust üksnes arhitekti nägemusest ja käsitöölise ametioskustest. See kõneleb elust nii hoones kui ka selle ümbruses.

Cembrit Patina on looduslik valik siis, kui eesmärk on luua hoone, kus fassaad areneb sedamööda, kuidas hoone vananeb, unustamata esteetikat.

Cembrit Patina seeria plaadid on põhiomadustelt sarnased, kuid siiski igaüks ainulaadse omapäraga. Siin peitubki selle saladus, miks need plaadid hoiavad hoonet elavana aastast aastasse.

Kui otsid inspiratsiooni ja paigaldusjuhiseid, klõpsa siin

Brochure

HOIA END KURSIS

Täitke meie uudiskirja tellimiseks järgmine vorm. Hoidke end kursis meie partnerite uudiste ja lugudega.

Cembriti uudiskirja tellides nõustun iga kuu saama kuni kaks e-kirja, mis sisaldavad eripakkumisi, kutseid üritustele või üldisi uudiseid.Cembriti universum

Cembriti tooted võimaldavad teil oma loovus valla päästa – ainsaks piiriks on kujutlusvõime.

Soovitame teil tutvuda meie inspireeriva brošüüriga, kust leiate nii suurte kui ka väiksemate projektide tarbeks kasutatavaid sise- ja välisseinte viimistlus- ja kattematerjale ning erineva kujunduse ja stiiliga katusekattematerjale.

Lae brošüür alla