Vastupidavus

Mitmete võimalustega kooslus 

ERAKORDSED VÕIMALUSED 

Tänu meie põhjalikult välja töötatud kiudtugevdusele on Cembriti plaadid erakordselt õhukesed ja kerged, kui arvestada nende tugevust ja märkimisväärset vastupidavust peaaegu kõikidele välitingimustele ja -mõjudele. 

See märkimisväärne kerguse ja tugevuse kooslus võimaldab kõikvõimalikku tüüpi ehitiste arhitektidel, projekteerijatel ja inseneridel kirjutada ümber mõned alusvõrrandid selle kohta, mida on võimalik hoonete välisilmega korda saata – olgu see siis vertikaalne, horisontaalne või kaldus. Sees või väljas.  

Tehnilised omadused 

Üldiselt on kõikidel Cembriti kiudtsementtoodetel teatud põhiomadused, mis muudavad need ideaalseks projekteerimis-jaehitusprojektides, kus on tarvis jalustrabavat kombinatsiooni atraktiivsest välimusest, kergusest ja pikaajalisest vastupidavusest.

LÖÖGI- JA MÄÄRDUMISKINDEL 

Cembriti ainulaadne teaduslik kombinatsioon kiust ja tsemendist tähendab, et igapäevased löögid ja määrdumine,mida tavapärastes elu- ja töökeskkondades alati ette tuleb,avaldavad toodetele võrdlemisi vähe mõju. Kõikideleasjaomastele Cembriti toodetele on tehtud Charpy vastupidavustest.

ILMASTIKUKINDEL

Cembriti kiudtsementtooteid ei mõjuta vähimalgi määral miinuskraadid, lumi, härmatis, sula ega vihm – isegi mitte paduvihm –, kuumus, niiskus ega otsene päikesepaiste.

SEENE- JA SAMBLIKUKINDEL 

Kiudtsemendil on püsivalt kõrge pH-tase, mis muudab selle vetika- ja bakterirünnakutele erakordselt vastupidavaks ega lase kasvada ka samblikul, seentel jmt, seda isegi tingimustes ja kliimas, kus seda tavaliselt probleemiks peetakse.

MITTESÜTTIV JA TULEKINDEL 

Kõik Cembriti kiudtsementtooted on mittepõlevad ja klassifitseeritud vastavalt EN 13501-1 standardile. On juba keemiliselt võimatu, et need tooted kunagi tulekahjule kaasa aitaks.

VEEKINDEL

Kiudtsement suudab niiskust imada ja vabastada piiramatu arv kordi, mõjutamata sealjuures vähimalgi määral toote vastupidavust ja eluiga. See muudab Cembriti tooted ideaalseks kõikvõimalike välispindade ja märgade siseruumide tarbeks.  

Minimaalne hooldusvaev  

TÕRJUB PEAAEGU KÕIKE 

Cembriti kiudtsementtoodete materjalidel on kõrge pH-tase, mis on eriti tõhus kõikvõimalike soovimatute vohamiste ja orgaaniliste värvimuutuste vähendamiseks.

Samuti on need erakordselt veekindlad ega ima niiskust, mistõttu ei vaja need kunagi värvi, lakki või muud pinnatöötlust. 

Kuidas teie ja te kliendid sellest kasu saate

  • Väga minimaalne hooldusvajadus
  • Madalad kasutus- ja hoolduskulud
  • Pikk eluiga
  • Vähem visuaalse välimuse halvenemist aja jooksul 

PIKAAJALINE TURVALISUS 

Tuleviku üha enam digitaliseeruvas maailmas on jälgitavad toote-IDd vajalikud mis tahes tulevastes parandus- ja ümberehitustöödes ja toote eluea lõpu lammutus- ja kõrvaldamistegevustes.

Kui suudate kiiresti ja lihtsalt tuvastada tooteid ja osasid hoonest, mille eest vastutate või kus elate või töötate, muutub lihtsamaks ka katkiste osade või defektide parandamine – kui see on vajalik.