Aitame teil ehitada paremini ja kergema vaevaga

Cembrit on üks Euroopa juhtivaid kiudtsemendist mitmeotstarbeliste ehitusmaterjalide tootjaid. Cembriti tooted ja lahendused lisavad uusi põnevaid projekteerimisvõimalusi, et kujundada inimestele atraktiivseid, vastupidavaid elukeskkondi.

Ent Cembrit on midagi enamat kui vaid tooted. Me aitame muuta kõikvõimalikke projekteerimis- ja ehitusprojekte lihtsamaks, lisaks sellele ka kasumlikumaks, inspireerivamaks ning tõhusamaks. Meie jaoks tähendab igasugune ehitus alati ka inimestega suhete loomist, üritame muuta Teie päeva paremaks ning loodame, et see aitab Teil tuua päikest uute inimeste päeva.

Muudame selle päeva unustamatuks. 

Nõuanded, teenindus, kaebused ja taaskasutus 

MÜÜME OSKUSTEAVET 

Ilma oskusteabe toeta on toode kasutu.Tegelikult müüme Cembritis oskusteavet – kuidas aidata teil kiudtsementtoodete kasutamisega rohkem saavutada. Kuidas aidata kaasa teie ärile ja tagada teie klientide ning omakorda nende klientide ja kasutajate rahulolu.

Teeme oma oskusteabe klientidele vabalt kättesaadavaks, seda tasuta. Just see on tõeline vahetegija.

Digitaalne tuum 

TOOTEST PROTSESSINI 

„Rumalate” ehitusmaterjalide, umbkaudu tehtud tarnete ja kola täis kaootiliste ehitusplatside aeg on ammu möödas. Või vähemalt peaks olema. 

Need kõik on (või on peagi) sujuvalt liidetud kulutõhusasse digitaalselt hallatavasse projekteerimis- ja ehitusvoogu, mis on loodud täpse, läbiräägitud toote õigeaegseks toimetamiseks eelnevalt kokkulepitud kohta, pakendatuna tehases kohandatud paigaldamisvalmis järjestusse. 

Toodetud teile  

Traditsioonilises tootmismõtlemises saadakse paljud eelised üks-suurus-sobib-(loodetavasti)-kõigile lähenemisviisist ja sellest tulenevast mastaabisäästust. 

Cembriti tehased on aga projekteeritud ja seadistatud järgmise põlvkonna tootmisvõimekust silmas pidades – kombineeridesmastaabisäästu individuaalse kohandamise ja arvukate erinevatevalikuvõimalustega, mida pakub digitaalselt juhitav masinaseadistus.

See tähendab, et saate tellida just enda projektile, ehitisele või viimistlusplaanile vastavalt tükeldatud, vormitud, viimistletud, õigete nurkadega, eelaugustatud ning värvitud plaate. Just nii, nagu soovib Teie klient.

Kui soovite, võite need loomulikult õigesse suurusesse lõigata ka objektil kohapeal, kasutades käepäraseid käsi-võielektritööriistu. 

Optimeeritud logistika  

Üks asi on toode – sama oluline on aga see, kuidas me selle teieni toimetame. 

Toodame kõiki Cembriti kiudtsementplaate oma kõrgetasemelistes ja spetsiaalselt selleks otstarbeks ehitatud tehastes Euroopas. See annab meile täieliku kontrolli kogu tarne-, tootmis- ja kohaletoimetamisahela üle.  

Selle tulemusel saame Cembriti tooteid teieni toimetada optimaalselt korraldatud õigeaegse voona. Kasutame olulisi aegasäästvaid eeliseid – kõik on pakendatud ja valmis kiireks, lihtsaks paigaldamiseks, mis nõuab minimaalselt töötunde ega tekita peaaegu mingisuguseid jäätmeid.