TULEKAITSEPLAADID

Cembrit Multi Force

Tulekindel, heli isoleeriv ja niiskust hülgav ehitusplaat kvaliteetseks ehitamiseks.

Värvid ja mõõdud

Cembrit Multi Force

Valitud värv: Tsemendihall

Tasuta näidis: Tsemendihall

Tsemendihall
All Cembrit product colours presented on the website are representative and might vary from the original product colours.
Värv Paksus Laius Pikkus
Tsemendihall 9 mm 900 mm 2550 mm
Tsemendihall 9 mm 1200 mm 2550 mm
Tsemendihall 9 mm 1200 mm 3000 mm
Tsemendihall 12 mm 900 mm 2550 mm
Tsemendihall 12 mm 1200 mm 2550 mm
Tsemendihall 12 mm 1200 mm 3000 mm

Cembrit Multi Force

Vastupidavad pinnad

Cembrit Multi Force on kõrgeimasse A1 tulekaitseklassi kuuluv ehitusplaat, mis sobib nii uue kui ka renoveeritava hoone jaoks.

Cembrit Multi Force'i tugevuseks on mitmekülgsus. Plaat sobib suurepäraselt kasutamiseks hoonetes, kus ehitusplaat peab täitma korraga mitut erinevat rolli.

Cembrit Multi Force on ideaalne lahendus, kui samaaegselt on vaja tagada tuleohutus, löögi- ja kulumiskindlus ning heliisolatsioon.

Cembrit Multi Force ehitusplaadid ei sisalda ohtlikke ega kahjulikke aineid ning ei eralda tervisele kahjulikke mürgiseid aure. Kiudtsementplaadid on ajale väga vastupidavad ning ei mädane ega hallita isegi niiskuse mõjul. Cembrit Multi Force plaatidele on omistatud on ehitusmaterjalide emissioonide klassifikatsiooninõuete kõrgeim M1 klass.

Cembrit Multi Force toimetatakse ehitusplatsile eelnevalt tehases värvitult, mis hoiab kokku objektil värvimiseks kuluvat aega. Plaat sobib kasutamiseks siseruumides ja vihma eest kaitstud välitingimustes ning sellel on sile pind. Plaatide värvivalik on lai, sest sobiva saab valida kõikide Tikkurila Facade 760 vrävisüsteemi toonide seast.

Omadused:
Mittesüttiv
Niiskuskindel
Lihtne paigaldada
Löögikindel

Referentsid

Cembrit Multi Force

Valitud värv: Tsemendihall